20 marca 2014

159. Czas na Projekt ...

Hej , dziś napiszę co ostatnio mi się bardzo spodobało na kanałach youtube i na blogach , to znaczy " projekt denko " .
Pewnie spotkaliście się z tym projektem, polega on na zużyciu posiadanych kosmetyków do momentu zobaczenia " denka " :) Celem projektu jest zużycie kosmetyków w całości a nie tak jak w moim przypadku zostaje 1/3 produktu i już kupuje nowy  :) Właśnie dlatego zdecydowałam się na ten projekt aby nie " chomikować kosmetyków " o których zapominam i jak sobie o nich przypomnę w 90 % są już przeterminowane :) 

Jak się przygotować do tego projektu aby być sumiennemu i naprawdę realizować plan ? 

- zbierz wszystkie kosmetyki w jedno miejsce - i przeraź się ich ilością :) - u mnie tak było 
- posegreguj   kosmetyki ( czy będziesz  ich używać ,czy nie )
- sprawdź termin ważności , te po terminie wyrzuć , uwierz mi do niczego już się nie przydadzą.
- wybierz kosmetyki które będziesz używać w pierwszej kolejności i bez oszustw ! Ja te co chcę zużyć w pierwszej kolejności  wrzuciłam do koszyczka aby wszystkie były w jednym miejscu 
- po zużyciu kosmetyków , poczuj satysfakcje że się udało i  zobaczyłaś denko 
- pokaż na blogu czy w filmie efekty projektu i przy okazji zrecenzuj kosmetyki 

Ja o tym projekcie słyszałam już bardzo dawno , zawsze mi się podobały filmiki czy post o kosmetykach , więc uznałam że to będzie dobrą motywacją :) 


Dziś nie będę wam pisać o moich kosmetykach będę o nich pisała po zużyciu powyżej 10 produktów :)


Dołek mi już przeszedł , dziękuje za wsparcie uh jesteście boskie  , dla mnie jesteście " słońcem po burzy " :) 
Zrobiłam dziś bilans nie jest źle , ale mogło być lepiej, jednak waga mi prawidłowo działa :) 
Waga: 79.7 kg ( 10. 35 a.m ) 
Wzrost : 175 cm 
B.M.I  : 26 ( czyli za dużo ) 
Tkanka tłuszczowa : 29.2 % - 23.2 kg ( czyli zaczynam się mieścić w normie ale to jeszcze za dużo - średnio  :) ) Dziś dosyć krótko pracowałam , więc wracając do domu zaszłam na małe zakupy , lubię Claire's , słodką kolorową sztuczną biżuterie , lecz często się zastanawiam skąd oni te ceny biorą ( ceny mamy takie same czy w UK czy w PL ) Trafiłam na fajną promocje , kolczyki były po przeceniane 75 % i do tego , kup jeden komplet , drug dostaniesz za darmo , takim cudem za te kolczyki zapłaciłam 3.5 f ( lub 17.5 zł ) Cena bez promocji 25.5 f ( lub 129.9 zł ) te ceny " normalne " to chyba z kosmosu :) ale uwielbiam takie małe dodatki:) Zestaw dla Lenia który przygotowałam wczoraj , oczywiście zrobiłam go , ćwiczenia wykonywałam pierwszy raz i uznałam że są nudne jak " flaki z olejem " podobało mi się tylko rozciągnie do którego na pewno wrócę<3 
Nogi 15 minut -> Klik <-
Boczki 20 minut -> Klik <-
Klatka Piersiowa 10 minut -> Klik <-

Oczywiście zestaw był z wczoraj i już wczoraj pojawił się na FP - więc zapraszam do polubienia mojej strony na FB 
www.facebook.com/MarzeniePat -> Klik <-


Przy robieniu dzisiejszego bilansu , przypomniało się się jak wielokrotnie padało pytanie gdzie takie bilanse można zrobić , u mnie w UK w każdej aptece są takie o to wagi , i wiem że w Polsce również w każdej większej aptece znajdziecie podobne wagi .
Cena jednego mierzenia , warzenie 70 p :) 


Na dziś to wszytko 
Ja biorę się za trening siłowy , następny post będzie typowo żywieniowy , postaram się jutro napisać , Miłego dnia kochani :) 

Do napisania 
Przeszedł mi mój dołek i już patrząc na siebie w lustro nie widzę " tłustego pączka " jak to było parę dni temu , tylko widzę że moje ćwiczenia dają efekty , i jest coraz lepiej mimo że waga niebezpiecznie wzrosła ! :) 

Pat - Wiem że się uda ! 

4 komentarze:

  1. Od jakiegoś czasu czytam regularnie Twojego bloga i kibicuję Ci z całego serca ;) Już bardzo dużo zrobiłaś i wierzę, że osiągniesz zamierzony cel! Nie poddawaj się- nie warto ;) Ja od maja 2013 roku zaczęłam ćwiczyć. Przy wzroście 175 cm ważyłam 75 kg. moje ciało nie było idealne, znalazłam motywacje i ćwiczę do dzisiaj ;) dziś ważę 65 kg i wyglądam coraz lepiej. W rok ubyło mi 10 kg- małymi krokami osiągnęłam swój cel, teraz tylko rzeźba ;) Pozdrawiam i czekam na kolejne posty ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Prawie 80 kg?! Wyrzuć wagę! Wyglądasz na 50 kg:).

    OdpowiedzUsuń
  3. o ja nie słyszałam o tym projekcie ale chyba jakbym miala to zrobić to bym sie zalamala ;)))

    OdpowiedzUsuń