9 marca 2013

23. Wymarzone Buty już są , Ale Nogi jeszcze nie...


       Każda dziewczyna chce mieć ładne nogi , Ja jak byłam młodsza to strasznie się wstydziłam swoich " długich grubych nóg a i do tego krzywe " i  w cztery pory roku je zakrywałam i to bardzo szczelnie. I tu nadchodzi przełomowy dzień  gdy miałam 15-16 lat wybieram się ( lato 30 stopni ) i nie wiem czy nałożyć długie czy krótkie spodnie , z jednej strony długie zakryją krzywe i grube nogi a z drugiej strony stojąc na podwórku parę godzin to się w nich " ugotuję" . Krótkie spodenki komfort opale nogi ale ale ale te nogi. Wybrałam więc długie ...

   
Więc czekam przy samochodzie i mój kochany wujek Bogdan wychyla się z domu i patrzy na mnie to ja się pytam o co chodzi a on " szalona jesteś jest 30 stopni" to ja mu odpowiadam że jestem grupa itp ( Wtedy przy wzroście 173 cm ważyłam około 80 kg) a on mi na to powiedział słowa które mi utkwiły na zawsze i zmieniły mój tok myślenia. Powiedział tak "Czy masz krótkie czy długie spodnie nie ukryjesz tego jak wyglądają twoje nogi , Przez krótkie i długie widać że masz je duże"


*W maju jadę do Polskie na dwa tygodnie więc oczywiście postanowiłam kupić nowe ubrania a że będzie parę uroczystości w których "trzeba wyglądać" postawiłam na buty i pod kolor koszulki i torebki. Pierwsze buty na zdjęciu. Kremowe buty na 10 cm szpilce :) Lecz moim zdaniem udo i łydka bardzo za duża. 

*Jutro Zaczynam biegać i to rano. W tygodniu kupię buty do biegania. Poczytałam troszkę o początkach biegania więc dam rade :) 

*Ah i kupiłam skakankę więc od Jutra też skaczę :)
* Przysiady na dziś odhaczone

                                Pat

3 komentarze:

  1. Też chcę szpile! Ale mam płaskostopie :(

    OdpowiedzUsuń
  2. już zazdroszczę brzuszka <3 ;D

    OdpowiedzUsuń
  3. Grube nogi o Matko co Ty piszesz....są naprawdę ok, przede wszystkim zgrabne;P

    OdpowiedzUsuń