24 lutego 2013

1.Pełna Mobilizacja


Czemu Blog? 
             Ponieważ mam 21 lat żyje w Wielkiej Brytanii i czasami brak mi motywacji :) Uważam że dzięki blogowi ona się zwiększy , ponieważ zawsze można wrócić do Historii i Postanowień i Trzymać się ich, No to Zaczynamy
  O czym Blog ? O Zmianie mojego trybu żywieniowego , o inspiracjach kulinarnych , o ciekawostkach , Moja waga od szokującej do wymarzonej , Moja Motywacja ? 20kg w ciągu 2 lat :) Mam nadzieje że dam rade :) 
  Dlaczego takie postanowienie ? Ponieważ po powrocie z Polskie ze świat Bożego Narodzenia zważyłam się i przeżyłam szok dlaczego ? Bo moja Waga wynosiła 100kg !!! Może nie widać tego pomnie ale chyba bardziej ja to czuje :) ( Postaram się wstawić zdjęcie sylwetki i będę to robić raz w miesiącu również napiszę swoje wymiary  )
 Kiedy Start ? 01.02.2013 r.  i Jakie Rezultaty ? Ważę się raz w tygodniu na tej samej wadze i o tej samej godzinie a jest to Czwartek godzinna 17.00.
         po Pierwszym tygodniu : 07.02.2013  5 p.m 97.6 kg
         po Drugim tygodniu : 14.02.2013 5 p.m 95.9 kg
        po Trzecim tygodniu : 21.02.2013 5 p.m 94,5 kg
Następne wagi w każdy czwartek w godzinach wieczornych : 
      A jak to robię ? Po prostu zmieniłam Swoje nawyki żywieniowe, co najważniejsze wyeliminowałam Cukier, Pieczywo, Czerwone Mięso. 

Życzcie mi szczęścia :) Na pewno się przyda .

                                                                                                       Pat

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Chyba się udało :) Ja może nigdy nie miałem nadwagi dużej, ale myślę nad podobnym planem jak Twój. Chciałbym popracować nad masą mięśniową, zrobić rzeźbę i zredukować poziom tkanki tłuszczowej, bo oponka jest na brzuszku. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

      Usuń